شما اینجا هستید

حضور انتشارات مؤسسه امام خمینی(ره) و مرکز دایره المعارف در نمایشگاه بین المللی «کتاب دین»

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، انتشارات مؤسسه امام خمینی(ره) و مرکز پژوهشی دایره المعارف علوم عقلی اسلامی وابسته به مؤسسه امام خمینی(ره)  برخی از آثار و دستاوردهای علمی مؤسسه را در قالب ده ها جلد کتاب در نمایشگاه بین المللی «کتاب دین» ارائه می نمایند.

  آثار علامه مصباح یزدی و اساتید مؤسسه در غرفه 172 مربوط به انتشارات مؤسسه امام خمینی(ره) و برخی از آثار و دستاوردهای مرکز پژوهشی دایره المعارف علوم عقلی اسلامی در غرفه 151 عرضه می گردد.

  گفتنی است این نمایشگاه از 26 بهمن تا 5 اسفند در مصلی بزرگ قم، صبح ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 15 تا 20 از علاقه مندان به کتاب استقبال می نماید.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه