شما اینجا هستید

همایش نیم روزه «آسیب های فرهنگی خانواده» برگزار می شود

  مؤسسه امام خمینی (ره) با همکاری برخی  نهاد ها و سازمان های علمی و فرهنگی همایش «آسیب های فرهنگی خانواده» با محوریت «واکاوی جامعه شناختی پدیده تجرد» را برگزار می نماید.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، این همایش نیم روزه با سخنرانی خانم دکتر صادقی، استاد دانشگاه تهران؛ خانم دکتر روح افزا، مدیر رصد – و آمار شورای فرهنگی اجتماعی- شورای عالی انقلاب اسلامی؛ روز پنج شنبه 3/12/1396 از ساعت 8:30 الی 12 در قم، بلوار جمهوری اسلامی، مؤسسه امام خمینی(ره)، سالن اجتماعات برگزار می شود.

  گفتنی است بعد از پایان سخنرانی، میز گرد علمی با حضورحجج اسلام آقایان دکتر محمدرضا زیبایی نژاد و دکتر قاسم ابراهیمی پور و خانم دکتر علاسوند و با حضور دانش پژوهان، اساتید، پژوهشگران و علاقه مندان برگزار می گردد.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه