شما اینجا هستید

نشست تخصصی « فرآیند اکتشاف نظریه اسلامی در علوم انسانی »

  نشست تخصصی « فرآیند اکتشاف نظریه اسلامی در علوم انسانی » به همت مدیریت پژوهش مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، این نشست تخصصی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتراحمدحسین شریفی با حضور جمعی از اساتید و هیأت علمی مؤسسه سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در سالن اندیشه امام خمینی(ره) برگزار گردید.

  پس از سخنرانی، آیت الله غلامرضا فیاضی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی مصباح و اساتید و هیأت علمی مؤسسه به نقد و بررسی مطالب مطرح شده پرداختند. در پایان دکتر شریفی با تشکر از آیت الله فیاضی و اساتید حاضر در نشست، به جمع بندی مطالب مطرح شده پرداخت.

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ ی خوب، جامع و کامل می‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏ ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.» مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)   مؤسسه... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه