يكشنبه: 12 تير 1401

شما اینجا هستید

نخستين نمايشگاه دستاوردها و توانمندي‌هاي موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)

                            

  نخستين نمايشگاه دستاوردها و توانمندي‌هاي موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)


  همزمان با سي و سومين سالگشت پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، نخستين «نمايشگاه دستاوردها و توانمندي‌هاي موسسه» از تأسيس تا سال جاري به همت روابط عمومي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)، از روز شنبه 16 بهمن ماه برپا مي‌گردد.
  به گزارش روابط عمومي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)، در اين نمايشگاه، عملكرد معاونت‌‌هاي آموزش، پژوهش، اطلاع‌رساني و امور بين‌الملل، تربيتي ـ فرهنگي و ديگر بخش‌هاي موسسه همچون دانشگاه مجازي فرهنگ و معارف اسلامي و مركز دايره‌المعارف علوم عقلي اسلامي، از سال 1374 تا سال جاري در معرض ديد عموم قرار دارد. ارايه محصولات، منشورات و نشريات از ديگر برنامه هاي اين نمايشگاه است.
  نمايشگاه «دستاوردها و توانمندي‌هاي موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)» از 16 بهمن ماه بمدت يك هفته صبح‌ها از ساعت 9 الي 12 و عصرها از ساعت 30/15 الي 30/17 در محوطه طبقه همكف موسسه آموزشي و پژوهشي امام‌خميني(ره) داير مي‌باشد.
  بازديد از اين نمايشگاه براي عموم آزاد است.
   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/3664

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه