پنجشنبه: 20 مرداد 1401

شما اینجا هستید

ششمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی مبانی اسلامی‌سازی علوم انسانی برگزار شد

  ششمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی مبانی اسلامی‌سازی علوم انسانی به همت مدیریت امور پژوهشی مؤسسه و با همکاری دبیرخانه هیئت حمایت از کرسی‌های نظری‌پردازی، نقد و مناظره در مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار شد.

  به‌گزارش روابط‌عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در هفتادمین جلسه کرسی ترویجی مؤسسه، رابطه معنای علمی دینی با روش‌شناسی آن روز دوشنبه 17 اردیبهشت 97 از ساعت 18 در سالن اندیشه مؤسسه امام خمینی بررسی شد.

  در این جلسه کرسی ترویجی حجت‌الاسلام دکتر محمدمهدی نادری قمی سخنرانی کرد و نظر علمی خود را مطرح نمود و سپس ناقدان این نشست حجج اسلام آقایان دکتر احمدحسین شریفی و دکتر مصطفی کریمی به نقد و بررسی مطالب مطرح‌شده پرداختند.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5891

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه