چهارشنبه: 30 خرداد 1403

شما اینجا هستید

گزارش شش ماهه‌ی برگزاری دوره‌های طرح ولایت

  اینفوگرافیک گزارش شش ماهه‌ی برگزاری دوره‌های طرح ولایت توسط مرکز آموزش اندیشه‌های بنیادین

  به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش اندیشه‌های بنیادین (مآب) با توجه به برگزاری دوره‌های طرح ولایت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۶ ماهه اول سال ۹۹ درخواست‌های متعددی برای برگزاری طرح ولایت در نقاط مختلف کشور بود که از میان این درخواست‌ها در این مدت موارد زیر برگزار شده است:
   
  90 نفر از روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
  70 نفر از  طلاب حوزه علمیه قم
  350 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد
  450 نفر فعالین فرهنگی و معلمین به درخواست  بنیاد علوی
  300 نفر از کادر و کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
  20 نفر از فعالین فرهنگی استان سیستان و بلوچستان
  30 نفر از دانش آموزان سراسر کشور (اولین دوره دانش آموزی)
  این افراد شش کتاب معرفت شناسی، خداشناسی، انسان شناسی، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق و فلسفه سیاست را به طور کامل و با موفقیت پشت سر گذاشتند.
  در کنار این مراکز 1800 نفر از دانشجویان، 700 نفر از دانش آموختگان دانشگاه  علوم انتظامی امین، 140 نفر از دانشجویان بسیج دانشجویی در چهار استان قم یزد مرکزی و تهران، 50 نفر از روحانیون نهاد دانشکاه های شیراز به همراه خانواده‌هایشان، 40 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران و 20 نفر از فعالین فرهنگی شیراز سه کتاب اول طرح ولایت را  به اتمام رساندند و در حال برگزاری ادامه دوره هستند.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/6971

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه