چهارشنبه: 30 خرداد 1403

شما اینجا هستید

گزارش تصویری طرح ولایت دانشجویی در تهران

  به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش اندیشه های بنیادین بیش از 200 دانشجو و فعال فرهنگی از سراسر کشور در شهریور 1399 در دوره های معرفتی، بصیرتی و بازآموزی کتب طرح ولایت شرکت کردند.

  این دوره در اردوگاه امام خمینی (ره) لواسان با حضور خواهران و برادران دانشجو و فعال فرهنگی در حال برگزاری است. در این دوره فراگیران از درس اخلاق آیت الله محمدی عراقی، آیت الله صدیقی، حجت الاسلام دکتر مجتبی مصباح و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی ابوطالبی، حجت الاسلام دکتر روانبخش و حجت الاسلام دکتر علی ابوترابی استفاده کردند.

  حجت الاسلام دکتر علی ابوترابی و حجت الاسلام محمد عجمین در این دوره به عنوان مشاور فردی حضور داشتند. این دوره با همکاری مرکز آموزش اندیشه های بنیادین (مآب) و بنیاد علوی برگزار شد.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/6972

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه