چهارشنبه: 24 مهر 1398

شما اینجا هستید

کتاب «واژه های شفابخش؛ نیروی دعا و حرفه پزشکی» منتشر شد

  کتاب «واژه های شفابخش؛ نیروی دعا و حرفه پزشکی» اثر دکتر لری دوسی با نقد حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدناصر سقای بی ریا توسط انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) منتشر شد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، در این اثر برجسته، برخلاف ساختار دین‌گریز غرب، ‌دکتر لری دوسی، آخرین و جدیدترین شواهد را در ارتباط بین دعا، سلامت و دانش پزشکی در اختیار خواننده قرار می دهد.

  بررسی دعا در محیط آزمایشگاه،‌ محدوده قدرت ذهن؛ فراهم کردن مقدمات دعا، وقایع فرامکانی پزشکی، دعا و ضمير ناخودآگاه، تأثير ضمير ناخودآگاه بر ديگران، از گونه‌هاي شخصيتي به گونه‌هاي معنوي، راهکارهاي جهاني دعا و تصويرپردازي، عشق و شفابخشي، بخش هایی از این کتاب است.

  کتاب «واژه های شفابخش؛ نیروی دعا و حرفه پزشکی» اثر دکتر لری دوسی با ترجمه نسیبه رمضانی و نقد حجت الاسلام والمسلمین دکتر سقای بی ریا در قطع وزیری با 442 صفحه منتشر شده است.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5877

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه