سه شنبه: 23 مهر 1398

شما اینجا هستید

کتاب «نقش فرهنگ سیاسی شیعه در نهضت های معاصر ایران» منتشر شد

  توسط انتشارات مؤسسه امام خمینی (ره)؛

  کتاب «نقش فرهنگ سیاسی شیعه در نهضت های معاصر ایران» منتشر شد

  کتاب «نقش فرهنگ سیاسی شیعه در نهضت های معاصر ایران» تألیف حجت الاسلام دکتر مهدی ابوطالبی به همت انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) منتشر شد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) این اثر پژوهشی در قلمرو تاریخ سیاسی معاصر ایران است که ارائه تحلیل تاریخی از نقش فرهنگ سیاسی شیعه در دوران معاصر ایران و نقد برخی تحریف های تاریخی در نهضت های معاصر ایران از اهداف نگارنده این اثر است.

  مفهوم فرهنگ سیاسی شیعه، تاریخچه ظهور تشیع در ایران، نقش فرهنگ سیاسی شیعه در نهضت مشروطیت و نقش فرهنگ سیاسی شیعه در نهضت ملی شدن صنعت نفت، فصل های این کتاب یک جلدی است.

  کتاب «نقش فرهنگ سیاسی شیعه در نهضت های معاصر ایران» نوشته دکتر مهدی ابوطالبی با 385 صفحه در قطع وزیری روانه بازار نشر شده است.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5848

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه