سه شنبه: 8 بهمن 1398

شما اینجا هستید

شایسته ‏سالاری با رویکرد اسلامی

  جمعی از نویسندگان زیرنظر مجتبی درودی

  نظام شایسته‏سالاری اسلامی از منظر بینشی، در توحید، عدالت الهی و نوبت پیامبران و امامت معصومان(ع) ریشه دارد. رعایت شایسته‏سالاری در سازمان زمینة امانت‏داری و ادارة بهینة امور و هدایت انسان‏ها به‏سوی عدالت اجتماعی، تکامل معنوی، رشد و خدمت‏رسانی به اجتماع را فراهم می‏آورد.

  این کتاب در پنج فصل به همت آقایان محمدحسین شیخی، محمدرضا رحیمی، عبدالرحیم اخلاقی، علی یاور فصیحی و وحید عوقی تألیف شده است و حجت‏الاسلام و المسلمین مجتبی درودی، مدیر محترم کارگروه‏ پژوهشی مدیریت اسلامی با راهنمایی، نظارت علمی و ارائه نظرهای سودمند بر اتقان و غنای اثر افزوده‏اند.

  هدف اصلی نویسندگان ارائه و تبیین مبانی راهبردها و شاخص‏های شایستگی و مراحل استقرار نظام شایسته‏سالاری براساس فرهنگ و ارزش‏های اسلامی برای استفادة علمی فرهیختگان حوزة مدیریت و مدیران نظام اداری جمهوری اسلامی است.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5322

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در افق 1397 با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان،... ادامه