يكشنبه: 31 تير 1403

شما اینجا هستید

زی طلبگی در سخنان مقام معظم رهبری رویکرد معاونت فرهنگی

  زی طلبگی در سخنان مقام معظم رهبری رویکرد معاونت فرهنگی

  حجت الاسلام والمسلمین بیاری،‌ معاونت فرهنگی در گفتگو با قبس، زی طلبگي بر اساس نگاه مقام معظم رهبری،‌ آیت الله مصباح،‌ علما و برزگان دینی و سیره شهدا،‌ را رویکرد فرهنگی این معاونت در سال جدید معرفی کرد.

  به گزارش مرکز خبر واطلاع رسانی روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین بیاری ضمن تبریک سال تحصیلی سال جدید خاطرنشان کرد: رویکرد فرهنگی امسال با محوریت الگوگیری از سخنان مقام معظم رهبری، آیت الله مصباح، سایر علما و سیره شهدا در این مسیر طراحی شده است که یک طلبه موفق از جهت اخلاقی، بصیرت، بینش، معرفت و رفتار، چگونه باید باشد.

  وی افزود: با عنایت به این منابع غنی،‌ سعی می کنیم که برنامه فرهنگی مؤسسه را به سمتی سوق دهیم که در مسیر تربیت یک طلبه موفق در همه جهات قرار گیرد و زمینه برای آشنایی با کلام و نگاه بزرگان و عمل به این فرمایشات فراهم گردد.

  معاونت فرهنگی مؤسسه، اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، این رویکرد شایسته و مهم درغالب نمایشگاه های مختلف، برنامه های اردویی، مسابقات متنوع و برگزاری همایش و نشست با محوریت زی طلبگی اجرایی خواهد شد و انشاءالله بتوانیم در جهت تعالی فرهنگی دانش‌پژوهان و رسیدن به تقوا و زی طلبگی قدمی مهمی برداریم.

  وی یادآور شد:‌ طبق روال سنوات گذشته سایر برنامه های فرهنگی با توجه به مناسبت های مختلف در طول سال نیز برگزار می گردد، همایش های معاونت فرهنگی و نمایشگاه های مختلف نیز با قوت و کیفیت بالاتر نیز در دستور کار قرار گرفته است و مسابقات متنوع برای دانش پژوهان و خانواده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/3947

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه