چهارشنبه: 30 خرداد 1403

شما اینجا هستید

تسلیت به مناسبت رحلت عالم جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله محمد یزدی (رحمة‌الله علیه)

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انا لله و انا الیه راجعون

  اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لایسد‌ها شیء

  ارتحال عالم پارسا، فقیه جلیل‌القدر و یار دیرین امام و رهبری، حضرت آیت‌الله محمد یزدی (رحمة‌الله علیه) موجب تألم و تأثر فراوان گردید.

  این مبارز خستگی ناپذیر از چهره‌های اثرگذار در انقلاب شکوهمند اسلامی و از شاگردان قدیمی امام راحل(ره) بودند که در دوران نهضت اسلامی بارها طعم تبعید و زندان رژیم طاغوت را تحمل کردند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در خدمت نظام بوده و مسئولیت‌های خطیری را بر عهده داشتند.

  رحلت ایشان را به محضر امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری (حفظه‌الله‌تعالی)، حوزه‌های علمیه به ویژه مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم)، بیت مکرم و همه علاقه‌مندان به ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و رضوان الهی را خواستاریم.

  روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)


   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/7038

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه