چهارشنبه: 30 خرداد 1403

شما اینجا هستید

بازدید قائم مقام و معاونین مؤسسه از مرکز دایره المعارف علوم عقلی اسلامی

   

   
  آيت‌الله محمود رجبي (قائم مقام محترم مؤسسه)، حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر ناصر سقاي بي‌ريا (معاون محترم پژوهش مؤسسه)، حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر علی اکبر بياري (معاون محترم امور فرهنگي مؤسسه)، حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر سیدمحمدصادق موسوي نسب (معاون محترم آموزش مؤسسه)، حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر مجتبی درودي (معاون محترم امور مالي و اداري مؤسسه) و  جناب آقاي مهندس علی رمزي (معاون محترم فناوري اطلاعات مؤسسه) در جلسه ای با فعالیت ها و آخرین دستاوردهای مرکز پژوهشی دائره المعارف از نزدیک آشنا شدند.
  در این جلسه حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر احمد ابوترابي رئيس محترم مركز پژوهشي دائرة‌المعارف علوم عقلي اسلامي، گزارشي كلي از فعاليت‌هاي مركز ارائه کردند و در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمين محمد كريمي قائم مقام محترم مركز، به گزارش محتوايي درباره نحوه فعاليت‌های مرکز دائره المعارف پرداختند و حاضران را با معیار انتخاب كتاب‌ها در بخش كتابشناسي مركز، روش انتخاب اصطلاحات در اصطلاح‌نامه‌ها، نحوه گزینش مدخل در پرونده علمي و شیوه استفاده از نرم‌افزارهاي مركز آشنا کردند.
  در این جلسه معاونان محترم با چشمگیر دانستن گستردگي فعاليت‌های مرکز و تمجید از به کارگیری روش‌هاي نوین در بخش‌هاي مختلف فعالیت ها، آگاه سازی محققان علوم عقلي از آثار و دستاوردهاي قابل توجه مركز پژوهشي دائرة‌المعارف را بسیار ضروری شمردند و اطلاع‌يابي از اين آثاررا برای تحقيقات علمي اندیشمندان این رشته بسیار سودمند و موجب تسهیل و تسریع تحقیقات دانستند.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/6033

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه