چهارشنبه: 30 خرداد 1403

شما اینجا هستید

انتخاب سه پژوهشگر برتر استان قم در سال 99 از مؤسسه امام خمینی(ره)

   

  با گرامی‌داشت هفته پژوهش، آیین تجلیل از پژوهشگران برتر استان قم با حضور اندیشمندان و پژوهشگران در سالن کرامت استانداری برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه قم از بین 4 نفر پژوهشگر برتر حوزوی، 3 نفر از مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) انتخاب شدند.

  در این مراسم از حجت‌الاسلام و المسلمین سید یدالله یزدان‌پناه مدیر گروه عرفان مؤسسه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابوالفضل ساجدی استاد تمام و عضو هیئت علمی گروه کلام و فلسفه دین مؤسسه و جناب آقای دکتر سید حسین شرف‌الدین دانشیار و مدیر گروه جامعه‌شناسی مؤسسه، به عنوان پژوهشگران برتر استان قم در سال 1399 تجلیل شد.

  این موفقیت را به حضرت علامه آیت‌الله مصباح یزدی، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین یزدان‌پناه، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر ساجدی، و جناب آقای دکتر شرف‌الدین و همه اساتید، محققین، دانش‌پژوهان و کارمندان مؤسسه امام خمینی(ره) تبریک عرض نموده و دوام توفیقات ایشان را از خداوند متعال خواستاریم.

   

  جهت مشاهده رزومه علمی جناب حجت‌الاسلام و المسلمین آقای دکتر ابوالفضل ساجدی اینجا را کلیک کنید. (https://asatid.iki.ac.ir/?prof=1561)

  جهت مشاهده روزمه علمی جناب آقای دکتر سید حسین شرف‌الدین اینجا را کلیک کنید. (https://asatid.iki.ac.ir/?prof=1330)

   

   

   

   

   


   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/7040

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه