دوشنبه: 31 خرداد 1400

شما اینجا هستید

کرسی ترویجی « لزوم استاد و جایگاه آن در مراحل تربیت عرفانی بر اساس مکتب نجف »

  به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و با همکاری دبیرخانه کرسی ها، کرسی ترویجی « لزوم استاد و جایگاه آن در مراحل تربیت عرفانی بر اساس مکتب نجف » با حضور آیت الله تحریری برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، این کرسی ترویجی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر کمال مظلومی زاده و نقد و بررسی حجج اسلام آقایان: دکتر مرتضی آقا تهرانی و د کتر احمد حسین شریفی روز پنج شنبه 5/11/1396 از ساعت 10 در مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار می شود.

  گفتنی است مدیریت این کرسی که با حضور اساتید، دانش پژوهان، پژوهشگران و علاقه مندان برگزار می گردد، برعهده حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمدرضا موسوی نسب می باشد. 

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5736

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه