دوشنبه: 31 خرداد 1400

شما اینجا هستید

کرسی ترویجی « الگوی توزیع درآمد از منظر قرآن کریم »

  گروه اقتصاد مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی ها اقدام کرسی ترویجی « الگوی توزیع درآمد از منظر قرآن کریم » می کند.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، این کرسی ترویجی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمدکاظم رجائی و نقد و بررسی حجج اسلام آقایان: دکتر هادی عربی و دکتر محمد رجائی روز دو شنبه 2/11/96 از ساعت 15:30 در سالن اندیشه مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار می گردد.

  گفتنی است مدیریت این کرسی ترویجی که با حضور اساتید، دانش پژوهان، پژوهشگران و علاقه مندان برگزار می گردد، برعهده حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدجمال خلیلیان می باشد. 

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5734

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه