دوشنبه: 31 خرداد 1400

شما اینجا هستید

کتاب «کتاب شناسی توصیفی روان شناسی خانواده» منتشر شد

  كتاب « كتاب شناسي توصيفي روان شناسي خانواده» اثر آقاي عليرضا فاصلي مهرآبادي به همت انتشارت موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ره  منتشر شد.

  به گزارش روابط عمومي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)؛ توصيف كتاب هاي علمي و معتبر و معرفي كتاب هاي مفيد و كاربردي در زمينه خانواده با نگاه روان شناختي؛ هدف نگارنده از نگارش اين كتاب است.

  بخش نخست به توصيف كتاب هايي در زمينه هاي «ازدواج و مشاوره ازدواج» اختصاص دارد. در بخش دوم به معرفي كتاب هايي با موضوعات « زن، مرد، تفاوت هاي جنسي و روابط خانواده" پرداخته است. كتاب هاي مربوط به "خانواده و فرزندان" بخش سوم را در برمي گيرد.

  بخش چهارم به كتاب هايي در زمينه « زوج درماني، خانواده درماني و مشاوره خانواده» مي پردازد كه بيش ترين حجم كتاب ها را اين بخش به خود اختصاص داده و در بخش پنجم به كتاب هاي «آسيب شناسي خانواده» را پرداخته است. بخش ششم شامل معرفي كتاب هاي «خانواده و مسائل جنسي» مي شود.

  بخش هفتم كتاب هاي «خانواده، دين و فرهنگ» را تبيين مي كند. كتاب هايي كه «سنجش و خانواده» را توصيف مي كند در بخش هشتم گنجانده شده و در پايان، بخش نهم با عنوان «ساير موارد» به معرفي كتاب هاي غير روان شناسي مربوط به خانواده پرداخته است.

  كتاب «كتاب شناسي توصيفي روان شناسي خانواده» تأليف عليرضا فاصلي مهرآبادي با همكاري سيد حسين حيدري خورميزي و مصطفي محسني در قطع وزيري با 568 صفحه به زيور طبع آراسته شده است.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5743

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه