سه شنبه: 5 مرداد 1400

شما اینجا هستید

نمایشگاه دستآوردهای پژوهشی موسسه امام خمینی(ره) همزمان با هفته پژوهش بر پا شد؛

  همزمان با هفته پژوهش نخستین نمایشگاه آثار و دستآوردهای پژوهشی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) از 25 الی 28 آذرماه برپا شد.

  به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در این نمایشگاه آثار و دستآوردهای پژوهشی یکسال گذشته، آثار پژوهشی مرکز دائره المعارف علوم عقلی اسلامی  وابسته به موسسه امام خمینی(ره) ، آثار مرکز مشاوره ماوا، مرکز آموزش مجازی، معاونت فنآوری و اطلاعات موسسه، انتشارات، مرکز آموزش اندیشه های بنیادین وابسته به موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برای بازدیدکنندگان معرفی و عرضه می گردد.

  رونمائی از چند اثر جدید پژوهشی و نرم افزار پژوهشی و برگزاری نشست های علمی و عمومی از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

  نخستین نمایشگاه دستآوردهای پژوهشی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) از دوشنبه تا پنجشنبه 25 الی 28 آذرماه صبح ها از ساعت 10 الی 14 و عصر ها از ساعت 14 الی 19 پذیرای علاقه مندان به علوم انسانی اسلامی می باشد.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/6107

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه