جمعه: 17 آذر 1402

شما اینجا هستید

صفحه اصلي› لوح فشرده «از فدک تا فلک» منتشر شد

  لوح فشرده «از فدک تا فلک»، مشتمل بر مجموعه سخنراني‌هاي معظم‌له در شرح و تفسير خطبه گران‌سنگ حضرت زهرا ـ‌سلام‌الله عليها، ‌معروف به «خطبه فدکيه» منتشر شد.

    


  خطبه فدکيه سند رسوايي غاصبان حق ولايت تا هماره تاريخ، و دادخواست صديقه کبري، فاطمه زهرا، سلام اللّه عليها، از ظلمي است که به واسطه غصب خلافت بر امت اسلام رفت. شرح اين خطبه غبار غفلت از چشم ناآگاهان مي‌زدايد و چشمه‌هاي بصيرت را بر تشنگان وادي حيرت جاري مي‌سازد.
  محتواي اين لوح فشرده شرح و تفسير معارف بلند اين خطبه شريف است که حضرت علامه، آيت‌اللّه مصباح يزدي طي 56 جلسه از سخنراني‌هاي خود در محل دفتر مقام معظم رهبري در شهر مقدس قم ايراد کرده‌اند.
  پيش از اين صوت هر جلسه همراه با چکيده‌اي از مطالب آن در پايگاه اطلاع‌رساني آثار معظم‌له ارايه شده بود، و اينک براي استفاده بيشتر به اين صورت در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.
  علاقمندان مي‌توانند اين لوح فشرده را از انتشارات مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) تهيه کنند.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/3910

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه