دوشنبه: 29 اسفند 1401

شما اینجا هستید

در آستانه ماه مبارک رمضان لوح فشرده «صهباي حضور» منتشر شد

  در آستانه ماه مبارک رمضان، لوح فشرده «صهباي حضور»، مشتمل بر مجموعه سخنراني‌هاي معظم‌له در شرح و تفسير دعاي چهل و چهارم صحيفه سجاديه،‌ منتشر شد.

    


  اين دعاي شريف که از امام‌العارفين، سيد‌الساجدين، حضرت زين‌العابدين ـ‌عليه‌السلام در هنگام ورود به ماه مبارک رمضان نقل شده، مشتمل بر معارف بلند و بي‌بديلي است که از چشمه‌سار کلام آن امام همام بر کام تشنگان زلال معرفت جاري شده و روزنه‌اي است که از آن، نور حقيقت بر ظلمات جهل و ناداني تابيدن گرفته، تا در پرتو آن خستگان طريق هدايت به سر منزل مقصود راه برند.
  محتواي اين لوح فشرده شرح و تفسير معارف بلند اين دعاي شريف است که حضرت علامه، آيت‌اللّه مصباح يزدي طي 27 جلسه از سخنراني‌هاي خود در محل دفتر مقام معظم رهبري در شهر مقدس قم ايراد کرده‌اند.
  پيش از اين صوت هر جلسه همراه با چکيده‌اي از مطالب آن در پايگاه اطلاع‌رساني آثار معظم‌له ارايه شده بود، و اينک براي استفاده بيشتر به اين صورت در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.
  علاقمندان مي‌توانند اين لوح فشرده را از انتشارات مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) و يا ساير کتاب‌فروشي‌هاي معتبر تهيه کنند.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/3908

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه