سه شنبه: 5 مرداد 1400

شما اینجا هستید

تودیع و معارفه

  تودیع و معارفه مسئولین مرکز آموزش اندیشه‌های بنیادین (مآب)

  به گزارش مرکز آموزش اندیشه های بنیادین (مآب)، جلسه تودیع رئیس سابق مرکز مآب، حجت الاسلام والمسلمین دکتر الهی راد (زیدعزه) و معارفهی رئیس جدید مرکز، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی ابوطالبی(زیدعزه) ، با حضور قائم مقام محترم ریاست موسسه امام خمینی(ره)، حضرت آیت الله رجبی(زیدعزه) در تاریخ 1مهر1398، برگزار گردید.

  در این جلسه که با حضور کارمندان مرکز مآب برگزار شد، حضرت آیت الله رجبی(زیدعزه) فرمودند: این فضای معنوی و کار خالصانه در موسسه امام خمینی(ره) و به خصوص در مرکز مآب جای شکر و قدردانی دارد.

  قائم مقام محترم ریاست موسسه امام خمینی در جلسه تودیع و معارفه بیان کردند: بحمد الله امروز فرصتی پیش آمد تا بتوانیم، هم از سروران گرامی که در برگزاری طرح ولایت تابستان98 زحمات زیادی کشیدند تقدیر و تشکر کنیم و هم از حجت الاسلام والمسلمین دکتر الهی راد، برای تلاش خالصانهای که در این سالها داشتند و زحمت کشیدند و ملاحظات حضرت علامه مصباح(دامت برکاته) را با دقت در اجرای طرح ولایت لحاظ کردند و رعایت نمودند، تقدیر و تشکر کنم. البته ما از حجت الاسلام الهی راد هم درخواست کردیم، تا همچنان از مشاوره، پیشنهادات، نظرات و تجربه هایشان در کار استفاده کنیم.

  آیت الله رجبی در ادامه فرمودند: با توجه به سوابقی که از جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابوطالبی میشناسم، ایشان مدیری توانمند هستند، و ان شالله با تلاش و اخلاص این مرکز را به خوبی مدیریت نمایند. اقتضاء ورود یک نیروی توانمند و جدید این است که ان شاالله فکر و ایده های جدید را در مدیریتشان ببینیم.

  در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر الهی راد ضمن تشکر از بیانات حضرت آیت الله رجبی فرمودند: بنده هفته گذشته، خدمت علامه مصباح(دامت برکاته) هم عرض کردم، هیچ وقت گمان نمی‌کردم توفیق پیدا کنم در خدمت بزرگانی همچون علامه مصباح یزدی و آیت الله رجبی خدمتگذاری کنم و این را فقط حاصل دعای خیر پدر و مادر میدانم.

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر الهی راد اظهار داشت: بنده همچنان از هر کمکی که در توانم باشد، برای پیشبرد اهداف و استمرار این  طرح پر برکت دریغ نمی‌کنم و با افتخار آماده خدمتگذاری هستم، چون حقیقتا زندگی من طرح ولایت است، و خود را مدیون و بدهکار طرح ولایت می‌دانم، و این دِین، ان‌شالله با خدمت و کمک ما جبران شود.

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابوطالبی رئیس جدید مرکز مآب در ادامه ی جلسه فرمودند: بنده هم خدا را شاکرم که توفیق خدمت در این طرح مبارک را پیدا کردم، در جلسه ای که خدمت قائم مقام محترم بودم عرض کردم، خودم را لایق این جایگاه نمی دانم و افراد بهتری هستند، که از توان مدیریتی بالایی برخوردارند، ولی در نهایت تابع اوامر ایشان بودیم.

  حجت الاسلام دکتر ابوطالبی در پایان افزودند: بحمدالله مرکز مآب دارای نیروهای مخلص و جهادی است که زحمات حجت الاسلام دکتر الهی‌‌راد در پیشبرد اهداف طرح ولایت و گسترش و توسعه آن واضح است ان‌شالله توفیق شود بتوانیم با کمک نیروهای مرکز برنامه‌ها و کارهای انجام شده را ادامه داده و منویات حضرت علامه مصباح (دام ظله) را در این طرح محقق سازیم.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/6097

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه