دوشنبه: 31 خرداد 1400

شما اینجا هستید

برگزاری کرسی ترویجی « ضرورت، امکان و معیار های تاریخ تطبیقی »

  به همت گروه تاریخ مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و با همکاری دبیرخانه کرسی ها و انجمن تاریخ پژوهان، کرسی ترویجی « ضرورت، امکان و معیارهای تاریخ تطبیقی» برگزار می گردد.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، این کرسی ترویجی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد سلیمانی و نقد وبررسی دکتر نعمت الله صفری فروشانی روز سه شنبه 3/11/1396 از ساعت 16 در ساختمان انجمن های علمی حوزه واقع در خیابان جمهوری، کوچه دوم برگزار می گردد.

  گفتنی است مدیریت این کرسی ترویجی که با حضور پژوهشگران، اساتید، پژوهشگران و علاقه مندان برگزار می شود، برعهده جناب آقای مرتضی بهرامی است.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5732

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه