جمعه: 4 تير 1400

شما اینجا هستید

امضای تفاهم‌نامه میان مرکز مطالعات و تحقیقات و تدوین آیین‌نامه‌های رزمی نزاجا و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

  تفاهم‌نامه همکاری علمی و فرهنگی، میان مرکز مطالعات و تحقیقات و تدوین آیین‌نامه‌های رزمی نزاجا با مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منعقد شد.

  به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، تفاهم‌نامه همکاری علمی و فرهنگی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) صبح روز پنج‌شنبه 15/6/97 با حضور آیت‌الله رجبی قائم مقام مؤسسه امام خمینی(ره) و امیر سرتیپ دوم عبدالرحیم لطفی رئیس مرکز مطالعات راهبردی نزاجا به امضا رسید.

  این تفاهم‌نامه در زمینه گسترش همکاری‌های علمی و بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و امکانات طرفین در سه محور آموزشی، پژوهشی و فرهنگی می‌باشد.

   

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5931

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه