چهارشنبه: 26 مرداد 1401

شما اینجا هستید

آیین رونمایی آثار مرکز پژوهشی دائره‌المعارف علوم عقلی اسلامی در مؤسسه امام خمینی(ره) برگزارشد

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، آیین رونمایی آثار مرکز پژوهشی دائره‌المعارف علوم عقلی اسلامی با پیام تصویری آیت‌الله جوادی آملی و سخنرانی علامه مصباح یزدی صبح روز پنج‌شنبه 22 آذرماه 97 از ساعت 8:30 در تالار مؤسسه امام خمینی(ره) برگزار شد.

  در این رونمایی که با حضور اساتید، مسئولان، اندیشمندان و محققان مراکز علمی و پژوهشی برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر احمد ابوترابی رئیس مرکز پژوهشی دائره‌المعارف علوم عقلی اسلامی گزارشی از پروژه های علمی و پژوهشی انجام شده در مرکز به‌ویژه آثاری که رونمایی شد، ارائه نمود.

  آثاری مانند اصطلاح‌نامه فلسفه سیاسی، اصطلاح‌نامه فلسفه اخلاق، اصطلاح‌نامه معرفت‌شناسی(ویراست دوم)، کتاب‌شناسی علوم عقلی اسلامی، پرونده‌های علمی منطق، پرونده‌های علمی فلسفه اسلامی، معجم موضوعی فلسفه اسلامی و شیوه‌نامه دائره‌المعارف علوم عقلی اسلامی از جمله آثار رونمایی شده مرکز پژوهشی دائره‌المعارف علوم عقلی اسلامی می‌باشد که در تالار مؤسسه امام خمینی(ره) از آن رونمایی شد و با حضور علامه آیت‌الله مصباح یزدی از محققان برتر تجلیل و لوح تقدیر و جوایزی تقدیم پژوهشگران شد.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5968

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه