جمعه: 4 تير 1400

شما اینجا هستید

آغاز پذیرش کارشناسی ارشد مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)

  از میان دانش‌پژوهان کارشناسی؛

  دانش‌پژوه در مقطع کارشناسی ارشد می‌پذیرد

  مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) جهت سال تحصیلی 99-98 برای مقطع کارشناسی ارشد از میان فارغ‌التحصیلان کارشناسی مؤسسه در 10 رشته دانش‌پژوه می‌پذیرد.

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) دانش‌پژوهان پس از قبولی در آزمون ورودی در یکی از رشته‌های تفسیر و علوم قرآن، فلسفه، فلسفه دین، علوم تربیتی، علوم سیاسی، اقتصاد، حقوق، فلسفه علوم اجتماعی، روان‌شناسی و عرفان اسلامی به تحصیل خود ادامه دهند.

  ملبس بودن، اتمام سطح 2 حوزه و اشتغال در سطح 3، عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه‌ها یا مؤسسات آموزش عالی دیگر و قبولی در آزمون ورودی از شرایط شرکت در دوره کارشناسی ارشد می باشد.

  ثبت‌نام از طریق سامانه دانش‌پژوهی http://student.iki.ac.ir از 17 آذرماه آغاز و تا 27 آذرماه ادامه دارد.

  لینک ثابت خبر: qabas.iki.ac.ir/node/5959

  آخرین اخبار

  موسسه امام خمینی

  «این مؤسسه‏ خوب، جامع و کامل می‌‏تواند از لحاظ تلاش پیگیر، خستگی‏‌ناپذیر، خالصانه و عالمانه الگویی برای حوزه باشد.»  مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره... ادامه

  سند چشم انداز

  چشم‌انداز مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با اميد به فضل الهي و عنايات ويژه حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو کوشش عالمانه و تلاش متعهدانه همه ارکان و اعضا و پارسايي و پاکي مديران، استادان، محققان، دانش‌پژوهان و... ادامه